Skip to main content

Star Wars Eclipse odloženo nebylo, brání se Quantic Dream

Prý ani nemá problémy se zaměstnanci.

O nové akční adventuře ze světa Hvězdných válek od Quantic Dream se toho poslední dobou napsalo dost nehezkého, co se týče data vydání údajně až v roce 2028 i kvůli nemožnosti nabrat posily.

Tím, že to pocházelo od uznávaného insidera Toma Hendersona, se to bralo jako pravda, protože on se obvykle nemýlí.

Studio Quantic Dream se však rozhodlo bránit a dnes sepsalo oficiální tiskovou zprávu, aby vše vyvrátilo.

"Star Wars Eclipse nebylo odloženo, ani nemohlo být odloženo, protože jsme ještě nikdy neoznámili ani neslíbili žádný termín tohoto titulu," úsměvně uvedla najatá agentura pro novináře.

Vedle toho francouzské studio uvedlo, že v uplynulém roce nabralo 50 procent zaměstnanců ve svých pobočkách v Paříži a Montrealu, čímž chce sdělit, že netrpí problémy s náborem posil, jak se opakovaně spekulovalo kvůli dřívějším kauzám. Řídit se inzeráty je prý zavádějící a nábor zůstává otevřený, protože se dělá pro vícero partnerů.

Quantic Dream prý úspěšně dosáhlo fáze pre-produkce či prototypů u tří svých chystaných projektů, takže pro rok 2022 očekává, že dojde k dalšímu milníku jejich vývoje. Opět reakce na to, že by snad tvorba nešla podle plánu.

"V neustálé snaze o inovace přicházíme s novými druhy her, což s sebou přináší výzvy, které překonáme díky našemu výzkumu a vývoji. To poskytne spoustu příležitostí všem, kdo chtějí pracovat na ambiciozních hrách, které jsou navíc čím dál častěji vedeny ženami," píše se tam.

Read this next