If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní sada Xbox má mít vše, co potřebujete k hraní

Balení na konec října.

Domácí pobočka tiskovou zprávou potvrdila, že i u nás půjde od 31. října zakoupit tzv. Startovní sada Xbox Series S (v originálu Starter Bundle, staronové balení konzole s dalším obsahem).

Možné to je v obchodě Microsoft Store nebo u vybraných prodejců, nebo si ji už teď předobjednejte.

"Xbox Series S a stovky her s Game Passem Ultimate na tři měsíce - Vstupte do herního světa Xboxu s lehkostí díky startovní sadě s konzolí Xbox Series S. Ať už vyrážíte na své vůbec první herní dobrodružství, hledáte skvělý dárek nebo si chcete pořídit konzoli nové generace, tato sada je pro vás ideálním řešením. Obsahuje vše, co potřebujete k hraní díky rychlosti a výkon Xboxu Series S a přístupu ke stovkám her s Xbox Game Passem Ultimate na tři měsíce.

Stovky her s Game Passem Ultimate - Spojíte se s přáteli, abyste bránili vesnici, budete se prohánět pro světoznámých závodních okruzích nebo rozhodnete o svém osudu v nekonečných hlubinách vesmíru? S Game Passem Ultimate záleží jen na vás. Členství zahrnuje přístup ke stovkám her včetně novinek v den vydání, online her pro více hráčů a mnohým dalším.

Stovky her - Hrajte novinky jako Starfield a Forza Motorsport v den jejich premiéry. Kromě toho tu jsou kvalitní tituly jako Lies of P, Party Animals nebo rodinné hity typu Minecraft Legends. A protože nové hry neustále přibývají, je možné hrát pokaždé něco nového.

Hraní pro více hráčů online - Více než kdy dřív můžete být snadno v kontaktu s rodinou a přáteli a hrát s nimi oblíbené hry. Game Pass Ultimate zahrnuje podporu hraní ve více hráčích online, takže se můžete s kamarády bavit na více zařízeních a platformách, jako jsou konzole, počítače a cloud.

EA Play - Zahrnuto je i členství EA Play umožňující přístup k dalším špičkovým hrám pro konzole, počítače a cloud včetně takových hitových sérií, jako jsou Madden, Battlefield nebo STAR WARS.

Výhody - Získáte také bezplatné výhody v podobě herního obsahu, spotřebních předmětů a členských slev na vybrané tituly a doplňky.

Xbox Series S nabízí cenově dostupné hraní Vydejte se za novými dobrodružstvími patřičně vybaveni rychlostí a výkonem nové generace na konzoli Xbox Series S. Díky funkcím jako Rychlé obnovení, bleskovým načítacím rychlostem a snímkové frekvenci až 120 FPS,* máte vše potřebné k tomu, abyste si skvěle užili každou minutu hraní.​ Navíc máte k dispozici bohatou knihovnu digitálních verzí her ze čtyř generací Xboxu, z nichž stovky jsou optimalizovány tak, aby lépe vypadaly a měly lepší hratelnost.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments