If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer Sackboy: A Big Adventure, hry z PS+ Collection jdou i na PS4

Dvakrát od Sony.

Je vším možným, jen ne tzv. system-sellerem, kvůli kterému by si lidé pořizovali novou konzoli, ani si na nic takového naštěstí nehraje.

Na druhou stranu Sony takové mainstreamové hry při startu každé nové mašinky potřebuje, aby měla čím oslovit i početné dětské či nenáročné publikum, a tohle vypadá určitě lépe než Knack. U nás je navíc výhodou přítomnost české lokalizace i souběžné uvedení verze pro hodně rozšířenou PS4 (připravujeme recenzi).

Zde je tedy z hopsačky Sackboy: A Big Adventure startovní trailer. Dokazuje, že by neměla zůstat stranou zájmu, vedle Spider-Mana či Demons Souls:

Na PlayStation Store je jinak už k dispozici sbírka dvaceti plných her PlayStation Plus Collection (pro aktivní uživatele služby PS Plus), taková nepřímá odpověď na Xbox Game Pass.

S tím se pojí jedna zvláštnost: ačkoli je tato kolekce vybraných PS4 hitů oficiálně k mání jen na nové konzoli PlayStation 5, dá se k nim dostat i z vaší PS4. Pouze musíte zmíněné kódy zadat jedině z PS5, například od kamaráda, a pak budete mít hry v hratelné podobě dostupné i na vaší PS4. Upozornil na to Wario64.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments