If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer vycházejících Desperados 3

+ plány na léto.

THQ Nordic a Mimimi Games připomněli, že dnes vydávají Desperados 3 pro PC, PS4 a X1. U nás distribuci zajišťuje Comgad.

Stalo se tak čtyřminutovým startovním trailerem, který míchá záběry ze hry s filmečkem s živými herci.

Tato real-time strategie z Divokého západu později dostane tři dodatečné mise v rámci Season Passu.

Plánují se také dvě obsahové aktualizace zdarma a to na červenec se srpnem, každá se čtyřmi bonusovými výzvami. Během prázdnin se má objevit i podpora pro Linux a Mac.

"Desperados 3 je moderní taktická hra v reálném čase, zasazená do drsného prostředí Divokého západu. Ovládáte otrhanou družinu, ze které se stává vysoce funkční skupina nepravděpodobných hrdinů a hrdinek.Velice odlišné osobnosti mají se spoluprací zpočátku problém, ale nakonec spojí síly a své charakteristické schopnosti a postaví se zdánlivě lepšímu soupeři. Desperados, které pronásledují nemilosrdní zbojníci a zkorumpovaní muži zákona, musí pokaždé zvrátit průběh bitvy ve svůj prospěch.

Na dramatické výpravě napříč USA a Mexikem ze 70. let 19. století bude tým čelit neuvěřitelně velké přesile a bude muset přechytračit výrazně početnější gangy. V rámci úkolu vystopovat úhlavního nepřítele a zhatit plány nelítostného korporátního magnáta bude pětice odlišných postav používat širokou škálu schopností, aby infiltrovala, špehovala, sabotovala, unikala, kradla, unášela, vraždila, vyhazovala všechno možné do povětří… a když všechno ostatní selže, promluví zbraně."

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments