Skip to main content

Studená válka rozšíří RTS Men of War v září

Dynamicky vytvářené kampaně.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s 1C Entertainment oznamuje, že již brzy bude v prodeji nové samostatné herní rozšíření real-time strategie, zasazené do období Studené války.

Jmenuje se Men of War: Assault Squad 2 - Cold War. V prodeji bude od 12. září 2019 pro PC prostřednictvím obchodu Steam.

Zcela poprvé v historie série budou mít hráči možnost okusit teror Studené války - největšího konfliktu mezi Spojenými státy americkými a Sovětským svazem, který si vyžádal nespočet lidských životů. Rozšíření Cold War nabídne mimo jiné dynamické vytváření kampaní, díky kterému bude každá kampaň zcela odlišná a přinese tak pokaždé jedinečný zážitek, a to jak v případě hře pro jednoho hráče, tak v kooperačním módu.

Watch on YouTube

Hráči převezmou kontrolu nad armádami Spojených států amerických nebo nad sovětskými vojáky, tanky, helikoptérami a mnohem více. Díky módu Direct Control si budou moci vychutnat plnou kontrolu nad svými silami. Chybět nebude ani online multiplayer.

Zvolíte si svou stranu - hrát můžete za Spojené státy americké nebo za Sovětský svaz. Dynamické vytváření kampaní zajistí variabilní hratelnost, které neomrzí. Kompetitivní online módy pro více hráčů. Zajímavé herní módy (Combined arms, Annihilation..). Velte obrovským armádám nebo převezměte kontrolu nad jednotlivými jednotkami díky módu přímé kontroly Direct Control.

Read this next