Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Techland reaguje na požadavky hráčů o rozhraní Dying Light 2

Doplněk k sérii videí.

Techland vydal novou epizodu Dying 2 Know More (D2K More), původního webového seriálu plného rozhovorů s vývojáři, který vytvořili jako dodatečný doplněk k Dying 2 Know. Poskytuje hráčům podrobnosti a větší náhled na svět hry Dying Light 2 Stay Human.

Hostem této epizody je Agata Sykuła, producentka rozhraní v Techlandu, která nám řekne víc o uživatelském rozhraní, možnostech přístupnosti a celkovém uživatelském zážitku v Dying Light 2 Stay Human. Tato epizoda rovněž zdůrazňuje význam zpětné vazby od komunity; například že si hráči mohou upravit rozhraní a další prvky, aby se jim hrálo pohodlněji.

Watch on YouTube

Všechny předobjednávky budou obsahovat exkluzivní digitální balíček Reload a Reach for the Sky, které do hry přinesou jedinečné kostýmy, zbraně a skiny pro batoh a padák. Balíček Reach for the Sky byl vytvořen ve spolupráci s Rosario Dawson (Mandalorian, Sin City: Město hříchu), která hraje klíčovou postavu Lawan, jejíž osud se propojí s hlavním protagonistou Aidenem během jeho výpravy.

Hra Dying Light 2 Stay Human vyjde 4. února na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. U všech platforem budou k dispozici české titulky.

Read this next