If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

TGA trailery: Monster Hunter, Oddworld, Scavengers, Warhammer, F.I.S.T., Ruined King...

Souhrn.

Capcom potvrdil to z úniku, že demo bude v lednu předcházet březnové plné verzi Monster Hunter Rise:

Skvěle vyhlížející plošinovka Oddworld Soulstorm má konečně upřesněný termín a to na jaro 2021 - nový TGA trailer:

Hood: Outlaws and Legends, multiplayerová PvPvE hra o loupežích od Sumo Digital bude venku 10. května 2021 - první sestřih z hraní, které se těm s předobjednávkou zpřístupní o tři dny dříve:

Klasický žánr rubaček s kombo útoky se má příští rok na jaře posunout na novou úroveň ve F.I.S.T. (Forged In Shadow Torch), což je hra v dieselpunkovém městě se zvířecími obyvateli, původně ohlášená pro PC, ale objeví se i na PS4 a PS5:

Debutové záběry z hraní rozšíření Elite Dangerous: Odyssey doprovází hudba od Davida Bowieho, jinak stále platí začátek 2021:

Od tvůrců bestselleru Vermintide pochází co-op akce pro čtyři lidi, kde budete bojovat proti hordám nepřátel - Warhammer 40,000: Darktide. Zde je sestřih z hraní, zatím jen k zařazení do wishlistu na Steamu:

Yakuza Remastered Collection (Yakuza 3, 4 a 5 budou v prodeji také samostatně) vyjde nově pro PC a Xbox (Game Pass), už 28. ledna 2021. Šestý díl pak v březnu zavítá i na počítače.

Scavengers se na TGA připomněli upoutávkou na právě rozjetou uzavřenou PC betu (registrace na homepage), která hráče pošle do nehostinné zmrzlé pustiny, kde skupiny tří lidí vybavených různými schopnostmi soupeří s ostatními a snaží se přežít.

Ruined King: A League of Legends dorazí na konzole a PC v roce 2021 a bude to kombinace tradiční diablovky s tahovými souboji:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments