If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Division za úvodní den nejžádanější hrou v historii UbiSoftu

Rekord.

To, co jsme psali v pondělí s citací od Alza.cz, nebylo mimo, naopak. To samé dnes oficiálně potvrdil i francouzský výrobce.

"The Division trhá rekordy. Za úvodní den od vydání prodalo více kusů než kterákoli jiná hra v historii UbiSoftu. Celkový odbyt digitálek napříč všemi platformami rovněž stanovil nový rekord firmy," pochlubila se na blogu. Přesný počet neřekla, pouze že jde o miliony lidí.

Jakou zásluhu na tom má fakt, že se jedná o onlinovku, kterou není možné zpirátit (na rozdíl třeba od Watch Dogs) a lidé si tak musejí koupit originálku (Alza.cz), těžko odhadovat. Svůj podíl nepochybně má i proběhlý betatest, v němž si lidé mohli vše osobně ověřit a byli spokojeni, stejně jako ti s alfou v prosinci.

Yves Guillemot, spoluzakladatel a CEO UbiSoftu, dodal, že uvedení The Division dokládá jejich bezkonkurenční schopnost vytvořit novou herní značku a transformovat ji v blockbustery zábavního průmyslu. Je sebevědomý v tom, že hráči budou herní svět milovat.

"Díky počátečnímu úspěchu této hry máme nyní tři ze čtyř her mezi nejúspěšnějšími starty nových značek v celém herním průmyslu," uzavřel pyšný výrobce. Naše dojmy z bety čtěte zde!

Tagged With

Comments