Skip to main content

Tim Schafer odpovídal Eurogameru

Nejen na otázky k PC verzi či spojování komb.

Tim Schafer, tvůrce chystané heavymetalové střílečky Brutal Legend, byl tento týden hostem online chatu na Eurogameru.

Čtenáři se jej ptali třeba na to, zda počítá s pozdější konverzí pro PC. "Je to fakt akční hra, až ji dostanete do rukou, pochopíte, že byla stvořená pro konzole," bránil se Schafer a hned dodal, že "nechápe, proč lidi tolik nenávidí konzole".

Padl také dotaz na multiplayer. "Jeden z módů třeba využije prvky ze sólo kampaně," prozradil Schafer. "Budete moci zápasit s dalšími metalovými válečníky a posílat na ně svoje armády ve zvláštních arénách".

To ale zřejmě nebude jediný ze síťových módů, byť víc autor zatím prozradit nechtěl.

Schafer také prozradil, že komba budete moci ve hře dělat i ve spojení s jedním NPC, což by mělo přinést jisté zpestření bojových sekvencí. A vedle toho budete moci v příhodných chvílích velet i celým armádám nebo skupinám metaláků, kterým půjde zadávat jednoduché úkony. I jejich útok budete moci zapojit do svých komb.

Tvůrce by také rád ze hry pořídil soundtrack, ale myslí si, že už mu nezbude dost sil na další kolo licencování. "Jen získání práv na použití hudby do hry bylo plnohodnotné zaměstnaní pro tři lidi," prozradil Schafer.

"Spíš si myslím, že si hudbu užijete během jízdy ve svém autě, kde bude možné si naladit rádiové stanice, přeskakovat písničky, řadit je podle žánru a tak podobně".

Read this next