If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tiskovka k vydání Frostpunk

Včetně Victorian Edition s bonusy.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s 11 bit Studios s radostí oznamuje, že včera vstoupila do prodeje strategická survival hra Frostpunk pro PC (Alza.cz), která byla kladně hodnocena v prvních recenzích ze světa.

U jejích partnerů je k dostání v exkluzivní edici - Frostpunk Victorian Edition, která za příjemnou cenu (649 Kč) nabízí bonusový obsah a tématické předměty.

Tato Victorian Edition konkrétně obsahuje: kvalitní přebal s herními artworky, DVD box s instalačním diskem, kartičku se Steam kódem, tištěný 56 stránkový artbook ve tvrdé vazbě (The Art of Frostpunk).

"Frostpunk je hra na přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí. Postavte se do čela vedení městské infrastruktury a připravte se činit rychlá rozhodnutí, která otestují Vaše morální zásady. Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem. Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí. Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu," popisuje tisková zpráva základy hry.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments