If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tomb Raider se inspiruje od Uncharted

A Lara bude mít zcela nový hlas.

Role se nyní obrací a jakkoliv se první, případně i druhý Uncharted inspiroval u série Tomb Raider, bude se nyní Tomb Raider inspirovat právě u své největší konkurence. Přiznali to přímo vývojáři – prý se od Uncharted nejde neinspirovat.

Na otázku, zda mělo Uncharted nějaký vliv na nový směr Tomb Raidera odpověděl na Twitteru Karl Stewart z Crystal Dynamics: „Uncharted ovlivňuje všechny hry, ne jenom Tomb Raidera. Jak by také nemohlo ovlivnit? Líp, než mít 30+ ocenění Hra roku to snad ani nejde."

Do konkrétních příkladů se ale Stewart pouštět nechtěl a řekl jenom, že si budeme muset počkat. Víme ale, že nový Tomb Raider bude mít plně otevřený svět a zřejmě přidá i multiplayer, který byl v Uncharted 2 poměrně úspěšný. Do lehké otevřenosti světa se pouští i Uncharted 3, i když nebude zdaleka tak otevřený, jako v Tomb Raiderovi.

Karl Stewart také na Twitteru potvrdil, že Lara Croft bude mít nový hlas – ani jedna z předchozích dabérek se nevrátí a hlas tak bude nahrávat zcela nová osoba. Což dává smysl, vzhledem k tomu, že Lara bude v nové hře nejmladší a její první dobrodružství ji teprve čeká.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments