If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Torment se u nás prodává dobře

Výčet ocenění.

V souvislosti s vypuštěním oficiálního traileru, který shrnuje ocenění, jsme se optali královohradeckého distributora, jaké jsou v ČR prodeje Torment: Tides of Numenera (Alza.cz) z konce února.

"Ač recenze nehodnotila Torment zlatou samolepkou „Povvinost" (jen „Doporučujeme"), tak si myslím, že je výsledek uspokojující. S prodeji jsme zatím určitě spokojeni, víc k tomu asi nemáme co říct," uvedl PR manažer Petr Kučera mladší.

Ani na další žádosti nechtěl být konkrétnější a srovnávat moc nemohl, když předešlá izometrická oldschoolová RPG Tyranny či Pillars of Eternity vypustil jiný vydavatel. Zkoušeli jsme to i z toho důvodu, že u předešlého titulu Techlandu, Dead Island, byli ochotni prozradit 1500 kusů.

"Ihned po vydání získala hra spoustu skvělých hodnocení jak v Čechách a na Slovensku, tak i v zahraničí, takže je nám ctí sdílet s vámi tento nový „trailer Ocenění", které hře dali vaši kolegové z celého světa. Zároveň bychom vám tímto rádi poděkovali za vaše recenze a za podporu novinek o hře, které se tak dostali ke všem fanouškům cRPG v Čechách i na Slovensku."

Comments