If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Třetí díly Killzone a Resistance na E3?

Na trhu prý nejdříve v roce 2011.

V rámci spekulací objevivších se aktuálně v nejnovějším vydání Oficiálního PlayStation Magazínu se zdá, že na letošní E3 se dočkáme celé řady velkých věcí - od Sony.

Na prvním místě by to přitom mohlo být odhalení a oficiální představení několika známých pokračování. Jmenovitě pak Killzone 3, Resistance 3 a inFamous 2, jakkoliv se žádný z představených titulů nemá nakonec objevit na trhu dříve, než v roce 2011. Naproti tomu multiplatformový Metal Gear Solid: Rising (PC, PS3, X360), by se mohl dostat ven už letos o Vánocích.

O poznání dříve vyjde další potenciální blockbuster - God of War III, přičemž v téhle souvislosti se jako o téměř hotové věci mluví o speciální verzi konzole PS3, vyvedené v tematických barvách. Tady se dá vsadit i na bundle se samotnou konzolí. A je-li tak řeč zrovna o něm, bylo oficiálně potvrzeno, na kolik že vás vyjde speciální edice téhle hry. Bude to 110 liber!

Nicméně na rozdíl od poslední informace jsou všechny předchozí stále ještě neoficiální, takže je neberme jako nějakou hotovu věc. I když některé vyhlížejí docela uvěřitelně - které se vám samotným přitom zdají nejvíce věrohodné?

Comments