If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Třetí podcast českého EG

Témata: Score se dle auditu prodává 2x více než Level, Limbo, Driver, Bodycount.

Po kladně přijatých pilotech, které se dají zpětně nazvat prvním a druhým dílem, přicházíme s třetím podcastem. Tentokrát naši sestavu posílil redakční horolezec, autor Eurogameru, zkušený reportér z veletrhů a pravověrný Amík, Miloš Bohoněk. Kromě něj pak zůstalo stejné kvarteto - autor Michal, šéfredaktor Honza a novinkáři Aleš s Adamem.

Nejprve si poslechnete debatu o aktuální PC verzi Limbo (01:50), kterou všichni zúčastnění dohráli. Aleš se podělí o své zkušenosti se závoděním se dvěma auty najednou v nedávném singleplayerovém demu Driver: San Francisco (09:40), které by se mělo podle Miloše jmenovat spíše Schizofrenisco. Michal zase vyzkoušel preview-verzi duchovního nástupce Blacku z PlayStation 2, arkádovou střílečku plnou destrukce jménem Bodycount, která vyjde začátkem září a namísto textových dojmů vám jeho dojmy z hraní řekne (14:20).

Debata se pak stočila na nadcházející herní výstavu Gamescom (19:00), který se odehrává tento týden. Na místě bude mít Eurogamer dva reportéry (plány pokrytí), kteří byli i účastníky podcastu - Michala a Miloše. Na co se nejvíc těšíme, na které hry půjdeme a kterých se bojíme? Jak se Gamescom liší od E3 a proč je výhled domluvených prezentací trochu zklamáním...?

Download the podcast

Závěr třetího podcastu, který nedopadl úplně podle představ kvůli míchání drinků, tvoří aktuální téma prodeje českých herních papírových časopisů. Konkrétně nová informace, že Score se podle oficiálního auditu prodává dvakrát více než konkurenční Level (35:00). Jak Michal, tak Miloš do Score píší, tak se mohli podělit o své názory z první ruky. A proč si vlastně Adam přestal po více jak deseti letech Level předplácet? Uspěl by u nás vůbec časopis bez přiložených plných her na DVD?

Nezapomeňte, že pořád platí vyhlášená soutěž o exkluzivní dárek s tématikou Zaklínače 2. Jinak nesehnatelný 200-stránkový artbook velkého formátu, který jsme přivezli z E3 (fotka výše), získá ten z vás, kdo podle hlasování účastníků podcastu pošle nejlepší dotaz na redakci. Můžete je adresovat na redakční Twitter, Facebook, v diskusi pod tímto článkem, nebo také na email redakce@eurogamer.cz. Všechny dotazy pak zodpovíme v jednom podcastu najednou (do této soutěže se samozřejmě počítají i dotazy, které jste nám poslali ještě před natáčením třetího dílu).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Bodycount

PS3, Xbox 360

Driver: San Francisco

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC

See 1 more

Limbo

iOS, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments