If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tříminutový sestřih ze hry Evil Dead, kde vás může zabít i strach

S komentářem od toho nejpovolanějšího.

Dá se konstatovat, že to nezklamalo, ale ani nějak extra nezaujalo. Přílišná podobnost se starším asymetrickým survival hororem Friday the 13th: The Game (či Dead by Daylight) dost bije do očí, přestože tady se Saber Interactive a Boss Team Games vytasili s mnohem hezčí grafikou i modely postav, kterých je na scéně více než u zmíněné konkurence.

Debutový tříminutový sestřih z Evil Dead: The Game doprovodil komentář od toho nejpovolanějšího, kterým je herec Bruce Campbell z filmové předlohy.

Hra bude multiplayerovou střílečkou čtyř proti jednomu, kdy si čtyři hráči zvolí mezi klasickými hrdiny, včetně jednoho s rytířským pláštěm a helmou. Jeden hráč se pak stane démonem, zdejším záporňákem, který má za úkol sejmout ostatní. Démon může létat, manipulovat prostředím i ovládat správňáky.

Těšit se můžete na divoké řádění s motorovou pilou, s níž odhodíte monstra daleko do stran. Dále na jízdu vaším autem lesem, pohyb skrz vegetaci a vysokou trávu, boje v těsných interiérech chatky i na hledání artefaktů a jiného lootu (ztracené pásky, stránky Necronomiconu atd.) k vyrobení něčeho. Vidět byla též benzínka a město, asi aby prostředí netrpělo monotónností.

Atmosféra bojů, kdy vše osvětlují světlomety auta, má něco do sebe, a chybět nemohou závěrečná komba. Důležitým a originálním prvkem tady bude aktivní správa vašeho strachu, protože pokud se vaše postava příliš vyleká, tak z toho může zemřít.

Evil Dead vyjde letos na podzim pro PC, PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a Switch.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments