Skip to main content

Tvůrci Dungeon Siege 3 dělají 2D RPG

Pro konzole a na PC pro Flash?

Obsidian Entertainment, tvůrci Fallout: New Vegas, Dungeon Siege 3, Alpha Protocol a třeba Neverwinter Nights 2 nyní pracují na zatím neoznámené 2D RPG hře.

Naznačuje to nabídka práce, ve které Obsidian hledají zkušeného 2D animátora postav pro velmi stylizované RPG. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti s Xboxem 360, PlayStationem 3 a také s Flashem.

Víc se zatím neví, ale je pravděpodobné, že by se mohlo jednat o hru, kterou šéf Obsidianu nedávno probíral s Joystiqem. Právě v tomto rozhovoru prozradil, že na hře pracuje malý tým už od poloviny loňského roku, kdy na hře dělalo pouhých pět až deset lidí.

"Je to licence, kterou prostě musíte přijmout. Není to licence jako každá jiná, kdy by to byl jen kšeft, tohle je příležitost, která přichází jen jednou za život," řekl tehdy šéf Obsidianu v rozhovoru pro Joystiq.

Vývojáři z Obsidian si už dříve vyzkoušeli práci s jednou z největších filmových licencí - v roce 2004 totiž udělali Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords. Že by se zase vrátili ke Star Wars, tentokrát ve 2D?

Read this next