Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uncharted: Lost Legacy v Game Informeru

Nový artwork a drobky.

Sotva vylezlo Horizon Zero Dawn, už se zase mají majitelé PS4 na co těšit. Tím nemyslíme nic menšího než nástupce slavného Uncharted 4 (Alza.cz).

Časopis Game Informer před chvilkou zveřejnil, že v příštím čísle přinese preview s novými informacemi o samostatném rozšíření Lost Legacy (oznámeném v prosinci). Nový artwork na obálce:

Jak známo, po uzavření kapitoly Nathana Drake budete hrát za oblíbenou hrdinku Chloe Frazer. Hra se ponoří do jejího příběhu a odkazu, když ji pošle do hor v Indii ve jménu hodnotného pokladu Tusk of Ganesh, který ji může zajistit slávu a respekt, po němž touží.

Chloe to ovšem sama nezvládne, takže prý bude muset chtě nechtě navázat nečekané spojenectví s Nadine Ross, protivnicí bratrů Drakeových ze čtyřky. Jelikož si každá ráda hraje na svém písečku, jejich koalice má být výzvou, o čemž se zřejmě celé Lost Legacy bude točit - o jejich rozdílnosti při vážení sošek, návštěv chrámů, řízení v přestřelkách a blízkém setkání s nebezpečným zlosynem, který po nich jde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments