Skip to main content

Uniklé video z FIFA 12

Impact Engine v plné kráse + screenshoty.

Na internet se nějakým záhadným způsobem (rozuměj, někdo ho natočil a dal na internet) objevilo video z prezentace očekávané FIFA 12, která by měla vyjít ještě tento rok na podzim - ostatně, jako všechny předchozí díly této série.

Na videu je vidět spousta nových možností, která ve hře budou, včetně představení Impact Engine, který permanentně monitoruje kontakt mezi fotbalisty na trávníku a když se dva hráči dotknou, přesně ví na jakém místě.

Na videu můžete nejprve vidět nové možnosti při taktické obraně, nové animace při držení míče (dokonce se lze už i otáčet okolo své osy při držení míče), což se pak skvěle používá při obelhávání obránců. A pak samozřejmě na videu vidíme také to, jak funguje Impact Engine. Hráči díky němu padají mnohem realističtěji a není jen několik předem připravených animací jako dřív. Hráče lze teď dokonce tak podkopnout, že se roztočí ve vzduchu než dopadne.

Na mnoha příkladech je krásně vidět, jak Impact Engine může způsobit spoustu neočekávaných situací, které dosud v sérii FIFA nikdy nebyly k vidění. Úžasné je to zejména v případě zranění, kdy když se prostě noha hráče dostane do nepřirozeného úhlu, je dost pravděpodobně minimálně vykloubená. Hezký příklad využití Impact Engine je na konci videa také u přetlačování hráčů.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

O pár hodin později se objevily také první screenshoty a obal FIFA 12:

Read this next