Skip to main content

Unikl The Last of Us 1 Remake

Postřehy z něj jsou však kontroverzní.

Zdá se, že historie se opakuje, aneb ze studia Naughty Dog opět nějak protéká ven, měsíc a půl před datem vydání, což je nepochybně nemilé...

Na Redditu se totiž dnes časně ráno objevily uniklé obrázky a krátká srovnávací videa z remake The Last of Us 1, který vyjde až začátkem září.

Jedná se o záběry se Sarah či z úvodní mise, které jsou dány vedle remasteru pro PS4 a je tam vidět značný rozdíl v nasvícení scény. Pro srovnání zde minulá verze, zatímco nahoře vidíte to samé už na PS5.

Ta samá scéna na PS4

Bouřlivou debatu hned vyvolalo tvrzení autora úniku, že údajně nezaznamenal žádné změny v samotné hratelnosti, ačkoli oficiální popisek je slibuje. Může jít o subjektivní interpretaci výrazu, protože toto vážně není remake jako Resident Evil 2, kdy bylo vše vytvořeno prakticky znovu. Nebo může čerpat jen z první mise, kde si ještě naplno nestihly projevit...?

Hlavní změnou jsou prý animace a zvuky.

The Last of Us na PS5 údajně nabízí nové možnosti přístupnosti hráčům, jaké byly v The Last of Us 2. A když Joel upgraduje zbrań, tak vidíte v animaci, jak to provádí.

Hra má podporovat VRR a běžet v režimech 4K a 30fps (Gameplay mód) nebo až ve 4K a 60fps (Dynamic Mode).

Read this next