If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Únorová nabídka plných her k Xbox Live Gold

+ přírůstky na Xbox Game Pass, sleva Xboxu s Forza Horizon 4.

Xbox v rámci programu Games with Gold (Alza.cz) pro zlaté členy služby Xbox Live opět přichystal zajímavou nabídku. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Bloodstained: Curse of the Moon - dostupnost: 1.-28. 2. pro Xbox One

Pařba v parádním retro stylu, to je hra Bloodstained: Curse of the Moon. Tato akční adventura, pod níž je designérsky podepsán legendární Kodži Igaraši, je duchovním pokračovatelem řady klasických plošinovek minulosti. V průběhu hry můžete přepínat mezi různými postavami s jedinečnými schopnostmi a cestovat s nimi krajinou plnou nástrah v boji proti démonům usídleným v zakázaném zámku.

Super Bomberman R - dostupnost: 16. 2.-15. 3. pro Xbox One

Připravte se na pořádnou porci zábavy, protože Super Bomberman R se vrací a je ještě lepší! Osm bombarďáckých hrdinů se vydává do vesmíru, aby se zde utkali se zlým imperátorem Bugglerem, ale na pomoc jim teď přichází Master Chief. V exkluzivní verzi pro Xbox One budete používat svou špičkovou zbroj, která vám pomůže vždy, když půjde do tuhého. V nejlepším Bombermanovi všech dob můžete hrát sami, nebo s kamarádem.

Assassins Creed Rogue - dostupnost: 1. 2.-15. 2. pro Xbox One a Xbox 360

Velké historické dobrodružství pokračuje ve hře Assassin's Creed Rogue. Octenete se v období francouzsko-indiánské války v roli Shaye Patricka Cormacka, neohroženého mladého asasína bez budoucnosti, který se díky tragédii postupně stane smrtícím zabijákem a lovcem. Temná proměna vaší postavy navždy ovlivní budoucnost celého bratrstva.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - dDostupnost: 16. 2.-28. 2. pro Xbox One a Xbox 360

Naučte ovládnout Sílu od mistra Jediho, Lukea Skywalkera, ve hře Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Tento klasický titul pro první model konzole Xbox je příběhem nadšeného studenta, který se setkává se známými postavami ze Star Wars a navštěvuje proslulá místa z jejich světa. Na konci jej pak čeká osudová volba: dobro a svoboda Světlé strany Síly, nebo mučivá přitažlivost její temné strany?

Mezi přírůstky na službě Xbox Game Pass najdete následující nové tituly: We Happy Few, LEGO Movie Videogame, Middle-Earth: Shadow of Mordor (GOTY), Saints Row: The Third a Crackdown 3 (vychází 15. února).

A pak je tu speciální akce na sadu konzole Xbox One S Forza Horizon 4 (Alza.cz) - dojeďte si pro slevu 1800 Kč / 70 €! (nabídka platí od 1. 2. 2019). Sada Xbox One S Forza Horizon 4 stojí speciální akční cenu 5999 Kč / 229 €.

Tagged With

About the Author

Redakce

Contributor

Comments