Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Upřesněné termíny: Ark 2, Pentiment, Scorn, Ask Dusk Falls, Grounded, Naraka

Souhrn.

Pořád tam účinkuje herec Vin Diesel, jen je vydání posunuto na 2023. Pokračování úspěšné ještěří onlinovky Ark bude xboxovou konzolovou exkluzivitou (vedle PC) a hned od začátku na Game Pass. Hra bude zasazena na úplně novou planetu a vše, co vidíte v traileru, je natočeno v reálném čase v Unreal Engine 5. Jinak to stále bude third-person PvP survival, kde PC modifikace rozjete i na konzoli.

Pentiment byl sice dnes novým oznámením Obsidianu, ale vědělo se o něm už z dřívějších úniků. Tato příběhová adventura z Německa 16. století, kterou kutí šéf Fallout: New Vegas, má vyjít v listopadu 2022 pro Xbox One, Xbox Series a PC. Bude to očividně jen bokovka, viz i cena 20 dolarů. Více na Xbox.com - Avowed a The Outer Worlds 2 spatříme prý až někdy později.

Dopolední únik z databáze Steamu nelhal, děsivý Scorn skutečně vyjde 21. října 2022 (konzolová časová exkluzivita Xbox Series a PC) - nový trailer níže z xboxového streamu doprovodily ještě dvě minuty přímo z hraní z PC Gaming Show:

As Dusk Falls bylo věnováno ve vysílání nečekaně dost prostoru, i protože má jít o interaktivní příběhový zážitek i pro příležitostné hráče. Půjde hrát osamoceně či v multiplayeru až pro osm lidí. Vyjde již 19. července, kdy zjistíte, jaké to je být během rodinném roadtripu ve špatnou dobu na špatném místě. Vaše rozhodnutí ovlivní osud postav a další dění v tomto dramatu plném zrady, obětování se a nezdolnosti.

Desetimilionový hmyzí survival co-op Grounded se překlopí do finální verze v září tohoto roku a přinese vedle kampaně i novou část mapy, horní dvorek. Více zde.

Mýtická asijská akce ve stylu Battle Royale, kde se též přidáte k deseti milionům hráčů, Naraka: Bladepoint, vyjde 23. června pro PC a Xbox Series (včetně Xbox Game Pass).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Scorn

Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments