Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Upřesněno datum vydání Project CARS 3

Ve stejný den co Mafia + další screenshoty.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment oznamuje, že nová hra z oblíbené série závodních her Project Cars 3 bude v prodeji již od 28. srpna 2020 krabicově na PlayStation 4 a Xbox One (digitálně i na PC).

Vaše ultimátní závodní cesta od víkendového závodníka až k závodní legendě již brzy začíná s Project Cars 3, kde se hráči mohou těšit na více než 200 elitních cest a závodních aut a více než 140 globálních okruhů ve 24 hodinových cyklech a čtyřech ročních obdobích za každého počasí. Spolu se všemi novými zážitky, emocemi a zábavou ze živoucího světa automobilového závodění, přinese hra Project Cars 3 nespočet zajímavých nových prvků a přinese tak ještě vetší zábavu a přístupnost.

Zcela poprvé se v rámci série představí vzrušující a náročný mód Career Mode. Hráči budou nuceni tvrdě soupeřit, aby si mohli vybavit svá auta autentickými výkonnostními díly, které realisticky ovlivní jízdní vlastnosti a výkon jejich automobilu při jejich cestě na vrchol závodního světa. Další novinkou, kterou hra Project Cars 3 přinese, je široká škála přizpůsobení pro automobily, jako jsou kola, pneumatiky, ráfky a mnoho dalšího, včetně možností přizpůsobení závodního hrdiny.

Vývojáři ze Slightly Mad Studios pilně pracovali na tom, aby učinili hru Project Cars 3 co možná nejvíce přístupnou hrou v historii série tak, aby si ji mohli užít všichni hráči bez ohledu na jejich hráčské dovednosti. Hra přinese zcela přepracované ovládání, vylepšený jízdní model a mnoho dalšího.

Více o hře v nedávném oznámení zde, níže další screenshoty:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Project Cars 3

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments