If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Úvodní epizoda The Wolf Among Us zdarma; slevy na Xbox Live a PSN

Např. na GTA 5, Diablo 3, Call of Duty, NBA 2K14, FIFA 14, BF4...

Telltale Games přikročili ke stejnému tahu, jako v minulosti u první řady Walking Dead. Tentokrát k tomu však došlo mnohem dříve než po třičtvrtě roce a tak lidé, kteří v říjnu zaplatili za to samé 5 dolarů nebo ekvivalent v jiné měně, mohou být nyní zklamáni.

První epizoda pohádkově-detektivní adventurní série The Wolf Among Us je totiž ode dneška na Xbox 360 v plné verzi ke stažení zdarma (881 MB).

Mělo by se to týkat i uživatelů Xbox Live se Silver účtem, nejen těch s Goldem. Ale netušíme, jestli tam není nějaké regionální omezení např. jen pro USA nebo zda to není časově limitováno jen na Štědrý den.

Vlastně se jedná o takovou obdobu dema, v němž má úvodní párhodinový úsek hry nalákat k zakoupení Season Passu za 15 dolarů na příští čtyři epizody, z nichž ta další vyjde už v lednu a bude se ob měsíc střídat s příštími epizodami druhé řady Walking Dead.

Verzí hry pro jiné platformy se zatím akce netýká, každopádně je to jasné znamení zbytečně neutrácet za něco, co může být brzy zdarma i pro ostatní. Na Steamu nyní stojí celá série 20 eur - více o The Wolf Among Us v recenzi (7/10) od Aleše Harazima.

Na Xbox Live se také rozběhly výrazné slevy, například na Diablo 3 nebo GTA 5 o 33%, což je u takových populárních her, které to nemají tolik zapotřebí, významné. Kompletní přehled slev pro ČR je na této stránce.

Evropské PlayStation Store dnes kontruje ještě lákavějšími vánočními nabídkami, včetně Call of Duty: Ghosts, NBA 2K14, Battlefield 4, Dead Island Riptide, FIFA 14, NFS Rivals, F1 2013, MotoGP 13, God of War Ascension či XCOM: Enemy Unknown.

Video na první epizodu The Wolf Among Us
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments