Skip to main content

V ČR byla oficiálně zlevněna PlayStation 5 na něco málo přes deset tisíc korun

Časově omezená akce.

Sony tento týden oznámila, že od 25. července do 7. srpna 2023 si hráči mohou zakoupit konzole PlayStation 5 za zvýhodněnou cenu 10990 Kč (předtím stála 13390 Kč).

Týká se to pouze modelu s diskovou mechanikou, nikoli toho digitálního. Uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní a mohou se u jednotlivých prodejců mírně lišit.

Zvěsti o brzkém zlevnění létaly éterem od minulého týdne.

"Rok 2023 je pro PS5 zatím fantastický. Hráči si mohou užívat spousty již vydaných her, včetně Hogwarts Legacy a Final Fantasy XVI, a také zážitků ve virtuální realitě spolu s Horizon Call of the Mountain a Resident Evil Village na PlayStation VR2 – nejnovějším PlayStation headsetu pro virtuální realitu. Pokračovali jsme také v poskytování neuvěřitelných herních zážitků naší rostoucí PS5 komunitě, včetně služby PlayStation Plus – herního předplatného, které nabízí výhody v čele s obřím katalogem her se stovkami her na výběr. Letos nás čeká ještě více úžasných nových her, v čele s Marvel's Spider-Man 2, Assassin's Creed Mirage a Alan Wake 2. Důvodů pro zakoupení konzole PlayStation 5 je tak opravdu mnoho a s touto slevovou akcí si ji lze nyní pořídit za nejlepší cenu v historii," uvedla Sony v doprovodné tiskové zprávě.

Více informací zde.

Read this next