Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V DiRT 2 budou extrémní X Games

Akční X Games z ESPN budou ve hře.

Hráči připravovaného Colin McRae: DiRT 2 se mohou těšit na pár nových módů. Tvůrcům hry se totiž podařilo získat oficiální licenci X Games, takže se můžete těšit na X Games America, X Games Europe a X Games Asia.

Rick Alessandri, viceprezident stanice ESPN, řekl, že Codemasters udělali DiRT 2 velice realistický a akční, takže integrovat do ní X Games bylo docela snadné. "Jsme velice šťastní, že miliony hráčů budou moct začít atmosféru X Games doma i online na vlastní kůži," říká v klasickém PR stylu.

X Games jsou v podstatě hodně akční závody (nejen automobilové) zaměřené zejména na mladé diváky – tedy rychlé a zdánlivě nebezpečné. Zahrnují rallye a off-road a to vše bude také v DiRT 2.

Ve hře budou vystupovat respektovaní sportovci z této série jako Ken Block, Dave Mirra, Tanner Faust a Travis Pastrana ze Subaru Rally Team USA.

Ve hře se budete účastnit finálových jízd, ale musíte se z kvalifikace nejprve probojovat do semifinále a pak až do finále. Ty se budou konat v Londýně (X Games Europe), v Tokyu (X Games Asia) nebo Los Angeles (X Games America).

Read this next