If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Mass Effect 3 budete i cestovat vesmírem

Utíkání před Reapery s vesmírnou lodí.

9. března, kdy se začne prodávat Mass Effect 3, se nezadržitelně blíží a spolu s tím se začínají objevovat i nové detaily ze hry.

Německý herní magazín GameStar například prozradil, že součástí hry budou i "vesmírné souboje". Při cestování vesmírem si sice můžete zkrátit cestu přes teritorium Reaperů, ale ti vás pak začnou honit a vy musíte během malé minihry Reaperům uniknout.

Tvůrci také tvrdí, že tentokrát bude ještě více záležet na vašich rozhodnutích. Hra bude jiná podle toho, jaké postavy vám zemřely a jaké přežily v předchozích dvou hrách a také bude Mass Effect 3 ovlivňovat, jaké jste s nimi měli vztahy. Některé mrtvé postavy budou ve trojce nahrazeny jinými, jiné budou prostě chybět.

To, jestli jste spíše v chování Paragon (ten hodný) nebo Renegade (ten zlý) bude také ovlivňovat, jak se k vám budou chovat NPC postavy. Bude vás prostě předcházet reputace a pokud nepomáháte babičkám přes přechod a nenecháte je sednout si v MHD, lidé na vás budou dost odměření.

Také by měla být vylepšená Citadela, kde se můžete podívat se do vícero míst a popovídat si s větším množstvím postav. Podle vašich rozhodnutí se bude měnit také vaše loď Normandy. Jak přesně, to sice BioWare časopisu neprozradili, ale rozhodně to zní zajímavě.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments