Skip to main content

V příštích pár dnech má přijít něco zásadního od Sony

Že by ten Project Spartacus?

Nejčastější domněnkou je, že by to mohlo být konečně představení překopaného předplatného PlayStation Plus, tzv. Project Spartacus, na nějž čekáme řadu měsíců.

Další možností je, že Sony koupila nějakou významnou společnost, nebo že uspořádá další vysílání State of Play s řadou klíčových novinek, ale nedávno se konala k Ghostwire Tokyo a Hogwarts Legacy, tudíž není přiliš pravděpodobné, že by následovalo další tak brzy.

Vše spustilo vábení od Grega Millera, což je bývalý šéfredaktor IGN a nynější šéf i zakladatel populárního podcastu Kinda Funny.

Rozhodl se totiž pozdržet natáčení jeho příštího dílu na čtvrtek v tomto týdnu, aby v něm mohl zahrnout něco velmi, velmi zajímavého, co má oznámit Sony během příštích pár dnů, tzn. nejpozději do konce března. Zaslechl prý na toto téma minimálně tři výživné drby.

S tím samým vlastně přišel jako první Bloomberg, který už v pátek uvedl z vlastních zjištění, že Project Spartacus má být ohlášen právě v tomto nyní začínajícím týdnu.

Naposledy začátkem března byly někomu sloučeny účty PS Plus a PS NOW, čemuž předcházel únik cen a podrobností o odlišnostech tří úrovní inovovaného předplatného.

Read this next