Skip to main content

V prodeji je The Devil in Me, kde si užijete pobyt ve vražedném hotelu

Završení první řady The Dark Pictures Anthology.

Společnost Bandai Namco Europe v těchto dnech uvedla na trh finále antologie The Dark Pictures Anthology - hru The Devil in Me - a to ve verzích na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC (Steam).

Startovní trailer:

"Ve hře The Devil in Me jsou hráči pozváni na ohromující rekreaci do hotelu World’s Fair, který postavil americký sériový vrah H.H. Holmes. Tým z Lonnit Entertainment, kteří jsou nizkorozpoštoví dokumentaristi, jsou do hotelu nalákáni příslibem něčeho skutečně jedinečného, něčeho, co by mohlo zvýšit sledovanost jejich show. Jejich osud je v rukou hráčů, kteří budou muset pod tlakem činit obtížná rozhodnutí, zatímco jejich vražedný hostitel sleduje každý jejich krok.

Kromě nového příběhu a hvězdného obsazení přichází finále první sezóny s řadou nových herních funkcí. Postavy nyní mohou lézt, skákat, plazit se a běhat skrz průzkumné oblasti, které jsou větší a složitější než kdy dříve. Hráči budou muset zachovat chladnou hlavu, aby mohli řešit hádanky a použití nového inventárního systému a speciálních nástrojů pro postavy ve správný okamžik jim může zachránit život!

Stejně jako u všech her v The Dark Pictures Anthology mohou hráči čelit hrůze sami nebo se spojit s přáteli v režimech pro více hráčů: online s přítelem nebo až s 5 hráči v místním režimu z gauče.

Váš pokoj je připraven, doufáme, že si pobyt užijete."

Read this next