Skip to main content

V Tomb Raider si s vlkem zabojujete jedinkrát

Zato vás čeká let v bombardéru B-52.

Během víkendu se na internet dostal přepis prakticky celého nového čísla Game Informeru a nové preview Tomb Raidera tuto mozaiku jen doplňuje.

Dozvídáme se z něj, že tutorial hry zahrne akční scénu s bombardérem B-52, který bude hlavní hrdinka možná dokonce moci nějak řídit - a také si zahopsá po vnějšku letadla.

Skrze zkušenostní systém budete moci upgradovat Lařiny skilly i výzbroj. Hrdinka tak například unese víc šípů než na začátku hry nebo zrychlí proces jejich nabíjení/střelby. S každým odemknutým skillem se vám zpřístupní další, až si Laru přizpůsobíte zcela ke svému.

Součástí hry mají být i kontextuální akce, které se ale nebudou opakovat. Třeba naskriptovaný souboj s vlkem tak zažijete za celou hru jedinkrát, byť jeho výsledek se nějakým způsobem podepíše na dalším průběhu hry.

Příběh má být lineární v tom duchu, že vás požene z místa A do místa B, nicméně mezi tím si budete moci dělat, co chcete. Na jednotlivé výpravy se budete vydávat z nejrůznějších kempů na ostrově - a mezi nimi půjde zrychleně cestovat.

Více se dozvíme nadcházející týden během E3.

E3 záběry z hraní Tomb Raider

Read this next