Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je zásadní Locked and Loaded update pro Fallout 76

Dvě videa + obří velikost, výčet změn.

Trochu stranou zájmu zůstává tato postapokalyptická onlinovka od Bethesda Softworks, které uškodil nepovedený start, ale postupem let je stále vylepšována. A díky nabídnutí v rámci Xbox Game Pass už od loňského léta si své hráče nepochybně najde. Díky nynějšímu spadání pod Microsoft by ostatně existovaly neomezené prostředky pro další podporu, i pokud by to nějak drhlo.

Nyní je pro Fallout 76 venku nová bezplatná aktualizace Locked and Loaded, která má obří velikost - mezi 11 GB až 22 GB na PC, a okolo 60 GB na PS4 a Xbox One.

Objasní ji níže rychlý trailer a pak podrobnější vysvětlení novinek:

Watch on YouTube

Tento zásadní update, který je startem už čtvrté sezóny, přináší možnosti pro výměnu sestavy vaší postavy (reboot vašeho S.P.E.C.I.A.L. a výměnu perků) a také vybudování už druhého kempu (vedle vašeho stávajícího domova), ale můžete mít aktivní vždy pouze jeden.

Dále se můžete těšit na nový typ mise Daily Ops (Decryption) a jiné vychytávky, které byly dříve k mání jen pro hráče na testovacích serverech (seznam všech změn).

Můžeme jmenovat třeba vylepšené uživatelského rozhraní, nový loot a věci k odemčení, novou výsledkovou tabuli se 100 dalšími hodnostmi atd.

Watch on YouTube

Read this next