Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je Yakuza: Like a Dragon pro PS5

+ startovní trailer a balíček kostýmů.

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes uvedli na trh Yakuza: Like a Dragon i pro PlayStation. Do nové generace od Sony tedy přivedli nového protagonistu Ichibana Kasugu a jeho drsnou posádku outsiderů.

Majitelé verze pro PlayStation 4 mohou zdarma upgradovat na verzi PlayStation 5. Uložená data nebudou přenesena z PlayStation 4 do PlayStation 5.

Možnosti nákupu zahrnují tři verze: Standard, Hero Edition a Legendary Hero Edition. Krabicová verze je k dispozici u vybraných prodejců, uvedl domácí distributor Cenega Czech.

Na oslavu této události, si všichni, kdo vlastní hru Yakuza: Like a Dragon mohou až do 2. dubna 2021 stáhnout speciální balíček legendárních kostýmů. Startovní trailer:

Watch on YouTube

"Ve hře Yakuza: Like a Dragon se hráči vžijí do role Ichibana Kasugi, drsného člena Yakuzy, který hledá pravdu poté co byl zrazen svým klanem a dobrovolně si odseděl 18 let ve vězení za čin, kterého se nedopustil, jen proto aby ochránil svého přítele Masumi Aeakawa. Po cestě se Ichiban setká s různými postavami, jako je nepoctivý policista Adachi, bývalá zdravotní sestra Nanba a hosteska Saeko. Ichiban a jeho parta musí společně povstat, aby se stali hrdiny, o kterých se jim nikdy nezdálo.

Jako Ichiban se hráči probojují městem Yokohama se zcela novým tahovým RPG bojovým systémem, ale také je čekají zábavné minihry po celém městě. Užijte si závody motokár, karaoke anebo akrádové hry."

Read this next