If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku Street Fighter 30th Anniversary Collection

K výročí bojovky.

Cenega Czech ve spolupráci s Capcom Entertainment oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje hra Street Fighter 30th Anniversary Collection pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Tato edice k 30. výročí série slavných bojovek u nás stojí 899 Kč (Alza.cz).

Balíček nabízí 12 prý perfektně vyvážených klasických arkádových titulů, jako je první Street Fighter, Street Fighter II, Street Fighter II: Champion Edition, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha, Street Fighter Alpha 2, Street Fighter Alpha 3, Street Fighter III, Street Fighter III: 2nd Impact a Street Fighter III: Third Strike.

Street Fighter 30th Anniversary Collection také přináší online prvky, a to v případě 4 titulů: Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha 3 a Street Fighter III: Third Strike. Hráči Street Fighter budou mít znovu možnost zažít klasickou arkádovou hratelnost, a to v soubojích jak proti umělé inteligenci, tak proti svým přátelům. Fanoušci série se mohou těšit na unikátní vstup do 30leté minulosti série Street Fighter.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments