Skip to main content

Venku jsou NVIDIA Game Ready ovladače pro aktuální otevřenou betu hry Diablo 4

+ Ray Tracing: Overdrive Mode pro Cyberpunk 2077, přírůstky na GeForce Now.

Otevřená beta verze hry Diablo IV bude na GPU GeForce RTX podporovat DLSS 2 pro zvýšení výkonu. Nejnovější generace této technologie, tedy DLSS 3 schopné generovat celé snímky, bude dostupná při uvedení hry na trh 6. června. Majitelé GeForce RTX řady 40 se tak budou moci těšit na znásobení výkonu.

Aktuální ovladače také nabízejí optimalizaci pro technologické preview Ray Tracing: Overdrive Mode ve hře Cyberpunk 2077. Nový režim přinese simulaci chování světla pomocí plného ray tracingu, známého také jako path tracing, pro dosažení ještě realističtějšího zážitku ze hry.

CD PROJEKT RED 11. dubna přinese novou aktualizaci pro Cyberpunk 2077, jež zpřístupní technologické preview Ray Tracing: Overdrive Mode. Díky nástrojům určeným pro snadnou integraci her a jejich technologií do streamovací služby se na nový režim mohou těšit i majitelé členství Ultimate. Zmíněné nástroje jsou k dispozici vývojářům pro snadnou implementaci funkcí, jako jsou například synchronizace účtů nebo herních knihoven. Díky tomu příprava jejich titulů pro cloudové hraní v GeForce NOW nevyžaduje složité portování a je časově nenáročná.

Forza Horizon 5 zase dostane 28. března novou aktualizaci, která přinese podporu DLSS 3. Jedna z nejlépe hodnocených závodních her tak na GeForce RTX řady 40 dokáže překonat hranici 120 FPS při rozlišení 4K s maximálním nastavením.

Členové GeForce Now si do 6. května mohou jako odměnu vyzvednout skin Medieval Marvel pro postavu Captain Marvel z Marvel's Midnight Suns. Do knihovny tento týden přibývá pětice her:

  • Tchia (novinka, Epic Games Store)
  • Chess Ultra (novinka, Epic Games Store, 23. 3.)
  • Amberial Dreams (Steam)
  • Symphony of War: The Nephilim Saga (Steam)
  • No One Survived (Steam)

Díky DLSS 2 pluginům pro Unreal Engine i Unity a dokumentaci veřejně dostupné na webových stránkách NVIDIA Developer lze tuto technologii přidat do her již za pouhý den. DLSS 2 se díky tomu rozšířilo do stovek her. Jejich seznam čítá populární jména i nezávislé tituly vyvíjené jedním člověkem.

Nové Game Ready ovladače přinášejí podporu DLSS 2, známého také jako DLSS Super Resolution, pro:

  • Deceive Inc.: DLSS 2 aktuálně k dispozici
  • Smalland: Survive the Wilds: DLSS 2 dostupné od 29. 3.
  • The Last of Us Part I: DLSS 2 dostupné od 28. 3.

K dnešnímu dni využívá akceleraci výkonu pomocí NVIDIA DLSS využívajícího AI přes 270 her a aplikací. DLSS 3, nejnovější verze této technologie, je k dispozici již v 29 vydaných hrách. Trend integrace během prvních šesti měsíců od uvedení je tak sedmkrát rychlejší, než tomu bylo v případě uvedení DLSS 2.

Aktuální verze ovladačů přináší, kromě otevřené beta verze Diabla IV, také optimalizaci pro remake Resident Evil 4 v den jeho vydání.

Read this next