If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Cyberpunk 2077 Ultimátní edice a update 2.1

Nově funguje metro.

Vytvořte si vlastního kyberpunkera a vytvořte svou legendu v ulicích Night City. Tohle hypermoderní žijící město je narvané k prasknutí dobrodružstvím, příležitostmi, rivaly, a hlavně tunama zábavy! Staňte tváří v tvář legendám města jako je Johny Silverhand, Adam Smasher, Alt Cunningham, Solomon Reed nebo Rogue Amandiares. Jednejte rozvážně nebo jako neřízená střela a vytvořte si vlastní příběh mezi gangy a korporáty Night City. Je pouze na vás a na vašich rozhodnutích, jak hra dopadne a kdo přežije. Dokážete se postavit Keanu Reevesovi jako Johnovi Silverhandovi a zvítězit, nebo se stanete přáteli? Příběh Phantom Liberty rozšiřuje hru o další čtvrť města Dogtown a příběh zrazeného agenta Solomona Reeda v podání skvělého herce Idrise Elby. To vše s českými titulky v Ultimátním balení za výhodnou cenu (a navíc s dalšími dárky k předobjednávkám) již dnes na PC, PS5 a Xbox Series X!

Cyberpunk 2077 od CD Projektu RED navíc obdržel zbrusu novou bezplatnou aktualizaci s očekávanými herními prvky. Hlavní novinkou je celoměstský plně funkční systém metra NCART, který nabízí pohodlnější způsob, jak se pohybovat po nejnebezpečnější megalopoli temné budoucnosti – a po cestě se kochat krásnými výhledy.

Další novinkou je Radioport. Umožňuje hráčům vychutnat si eklektické hudební vibrace vybraných rozhlasových stanic Cyberpunku 2077 i mimo vozidlo, například během poklidné procházky centrem města. Hráči mohou také pozvat svou drahou polovičku a společně si užít chvíle v bytě V.

Mezi novinky patří ještě další honičky a možnosti si znovu zahrát automobilové závody. Ty byly dříve dostupné pouze v misích, ale nyní se jich můžete znovu zúčastnit a získat další odměny a slevy na webu Autofixer, přes který nakupujete auta. Vývojáři také připravili řadu vylepšení soubojů s bossy, včetně souboje s Adamem Smasherem v pozdní fázi hry. Smasherova umělá inteligence byla vylepšena a nyní je vybaven Sandevistanem, který byl k vidění v oceňovaném anime Cyberpunk: Edgerunners.

S novou aktualizací přichází také Porsche 911 Cabriolet, nové motocykly, vylepšené ovládání motocyklu a nové mechaniky jízdy, nová tajemství k objevování a další novinky, včetně pořádné dávky technických vylepšení a prvků přístupnosti, které si hráči mohou vybrat – například větší písmo v rozhraní a možnost vypnout časovač v minihře Breach Protocol.

A co vše dostanete ke koupi hry? (do vyprodání zásob)

  • Plnou hru
  • Tištěnou sadu samolepek
  • Přístup k digitálním bonusům My Rewards
  • Originální bandana Samurai Cyberpunk 2077
  • Tištěný fan plakát
  • 5 tištěných litografií

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments