Skip to main content

Vychází kompletní krabicovka Life is Strange 2 i pro PC

Včetně bonusů.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje kompletní vydání hry Life is Strange 2. Oceňované příběhové adventury, ve které se hráči setkají s životními tématy ze skutečného života, jako je rasová tolerance, rovnost pohlaví a mnohem více.

K dispozici je v krabicové podobě od 3. prosince 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

"Oceňovaná herní série Life is Strange pokračuje se zcela novým příběhem od studia DONTNOD Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou dobrodružství, zvratů a zásadních rozhodnutí, které budou mít přímý dopad na vývoj příběhu i samotných postav.

Krátce po tragické nehodě utíkají dva bratři Sean a Daniel Diaz z domova. Pronásledováni policií a snažící se čelit Danielově nově nabité schopnosti telekineze se chlapci rozhodnou hledat bezpečí v rodném městě jejich otce - Puerto Lobos v Mexiku".

Watch on YouTube

Toto balení Life is Strange 2 zahrnuje: kompletní vydání všech epizod (1 - 5) Life is Strange 2, bonusovouo hru The Awesome Adventures of Captain Spirit a nášivky Arcadia Bay Patches k přizpůsobení Seanova herního batohu (jedná se o digitální obsah).

Read this next