Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyšla kosmická dětská hra SpongeBob SquarePants - Cosmic Shake

+ startovní trailer.

Poslední zprávy od naší rybortérky, která je přímo na místě konání, říkají zcela jasně! Divoké vydání hry SpongeBob SquarePants - The Cosmic Shake zcela rozhodilo jinak klidné Zátiší Bikin do naprostého chaosu. Neviní civilisté i dobře známe budovy zcela zmizely ve zvláštním magickém portále! Autority žádají zbylé občany, aby zůstali klidní. Dobře známí rezidenti SpongeBob a Patrik už tento případ řeší. To nás samozřejmě vede ke spoustě otázek: Zvládnou naši hrdinové nástrahy fantaskního světa Wishworld? Zachrání své přátele a dovedou je bezpečně domů? Vyhrají nakonec fešné pohyby v ještě fešnějších oblečkách? Nabídne Kamarádský Kyblík pro změnu i něco jedlého? Zátiší Bikin na vás spoléhá!

Podívejte se na své oblíbené postavy ze Zátiší Bikin v prémiové cross-platformové hře SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake! THQ Nordic ve spolupráci s Nicklelodeon představili nový trailer ukazující SpongeBoba spolu s jeho přáteli v tomto kosmickém dobrodružství. SpongeBob a jeho nejlepší kámoš Patrick, domácí hlemýžď Gary, karatistka Sandy, hudební nadšenec Squidward a mnoho dalších postav je namluvených originálními dabéry ze seriálu. Potkejte se se starými známými a najděte si nové kamarády!

Ampulka magického bublinkového mýdla je SpongeBobovi a Patrickovi darována záhadnou věštkyní Kassandrou. Co by se asi tak mohlo stát? Než se nadáli, tak zabublinkovali příliš přání, a co se nejprve zdálo jako neškodná zábava se zvrtne do kosmické katastrofy. Samotná vlákna reality se rozpletou a všude se pootvírají magické Světy Přání. Zatímco jsou SpongeBobovi přátele vcucnutí do těchto zvláštních světů, musí se vaše oblíbená houbička obléct do různých převleků, projít Světy Přání a přivést své přátele zpět a obnovit Zátiší Bikin. Buďte však ve střehu! Kassandra nemusí být tak dobrým pomocníkem, jak o sobě tvrdí.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyšlo včera na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch ve standartní a speciální BFF edici pod takovkou distributora Playman.

Read this next