Skip to main content

Zátiší Bikin a představení postav

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake.

Podívejte se na své oblíbené postavy ze Zátiší Bikin v prémiové cross-platformové hře SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake! THQ Nordic ve spolupráci s Nicklelodeon představili nový trailer ukazující SpongeBoba spolu s jeho přáteli v tomto kosmickém dobrodružství.

SpongeBob a jeho nejlepší kámoš Patrick, domácí hlemýžď Gary, karatistka Sandy, hudební nadšenec Squidward a mnoho dalších postav je namluvených originálními dabéry ze seriálu. Potkejte se se starými známými a najděte si nové kamarády!

Ampulka magického bublinkového mýdla je SpongeBobovi a Patrickovi darována záhadnou věštkyní Kassandrou. Co by se asi tak mohlo stát? Než se nadáli, tak zabublinkovali příliš přání, a co se nejprve zdálo jako neškodná zábava se zvrtne do kosmické katastrofy. Samotná vlákna reality se rozpletou a všude se pootvírají magické Světy Přání. Zatímco jsou SpongeBobovi přátele vcucnutí do těchto zvláštních světů, musí se vaše oblíbená houbička obléct do různých převleků, projít Světy Přání a přivést své přátele zpět a obnovit Zátiší Bikin. Buďte však ve střehu! Kassandra nemusí být tak dobrým pomocníkem, jak o sobě tvrdí.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake bude venku 31. ledna na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch ve standartní a speciální BFF edici. "Předobjednejte nyní a získejte balíček 7 kostýmů pro SpongeBoba," láká domácí vydavatel Playman.

Read this next