If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vzdělávací dobrodružná hra s příměsí fantazie a tajemna v krabicovce s bonusy

Dolphin Spirit: Ocean Mission koncem září.

Dolphin Spirit: Ocean Mission je vzdělávací dobrodružná hra s příměsí fantazie a tajemna, zasazená na nádherný tropický ostrov Maupiroa. Důkladně tento ostrov prozkoumejte a objevte všechna tajemství ukrývající se v hlubinách oceánu rozprostírajícího se, kam jen oko dohlédne.

Prožijte úžasné dobrodružství na kouzelném tropickém ostrově, vyplujte na oceán omývající jeho břehy s cílem odhalit tajemství, která ostrov Maupiroa obklopují, a společně se svým delfíním kamarádem Keanuem se ponořte do vodních hlubin hýřících životem a barvami. Při tom se naučte víc o životě v oceánu i ekologii a pomozte místním ochráncům zabránit přírodní katastrofě ohrožující ostrov.

Váš pobyt na ostrově Maupiroa nebude jednoduchý. Naštěstí se ale budete moct spolehnout na svého dědečka a ostatní obyvatele ostrova, kteří vám s vaším úkolem pomohou. Poznávejte místní folklór a tradice a pokuste se zachránit ostrov před zkázou. Vydejte se na fantastické dobrodružství, důkladně prozkoumejte dědictví svých předků a odhalte tajemství magických totemů.

Se svým delfíním parťákem Keanuem objevujte skryté poklady podmořského světa. Připojte se k místním obyvatelům snažícím se ochránit přírodu ostrova a doplňujte svůj zápisník fotografiemi zdejších živočichů. Obdivujte bohatý ekosystém oceánu a naučte se, jak ho chránit. Svoje čerstvě nabyté dovednosti pak využijte k tomu, abyste pomohli ohroženému světu pod mořskou hladinou.

  • Originální příběh plný tajemství a magie.
  • Zábavný způsob, jak se s pomocí vědecky podložených informací naučit něco o ekologii.
  • Zápisník rozmanitých mořských živočichů vybízející k doplnění.
  • Divoká, pestrobarevná krajina zvoucí k průzkumu.

Naučná dobrodružná hra Dolphin Spirit: Ocean Mission vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 28. září 2023. Limitovaná Day One Edition obsahuje navíc dvě pohlednice a aršík samolepek.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments