Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

World War Z: Aftermath bude venku už v úterý

A později konverze na další platformu.

Společnost Saber Interactive již toto úterý, 21. září, představí World War Z: Aftermath - novou kapitolu ultimátní kooperativní střílečky se zombiemi inspirované úspěšným filmem od Paramount Pictures.

Nejprve vyjde na PlayStation 4, Xbox One a PC prostřednictvím Epic Games Store a Steamu, se zpětnou kompatibilitou na PlayStation 5 a Xbox Series X ve 4K a 60 FPS, pak 2. listopadu také na Nintendo Switch.

O distribuci v ČR se postará Comgad, níže oficiální výčet vlastností a trailer ke konverzi pro handheld.

Watch on YouTube

Hra World War Z: Aftermath, která běží na nové generaci dynamického Swarm Engine od Saber, vám umožní hrát až se třemi přáteli nebo na vlastní pěst s počítačovými spoluhráči proti hordám žravých zombií ve dvou zcela nových příběhových epizodách zasazených do Říma včetně Vatikánu a na zasněžený ruský poloostrov Kamčatka.

Nové bitvy ze světa ve válce: Bojujte o vlastní život a ubraňte se ve dvou nových strhujících příběhových epizodách - obsaďte zpět Vatikán v rámci epické konfrontace v Římě a spojte síly s přeživšími v zasněženém ruském regionu Kamčatka.

Nové způsoby boje: Likvidujte nemrtvé díky novému brutálnímu kontaktnímu systému, který zahrnuje obouruční a dvojité zbraně, jako je srp, sekáček, ohnivá sekera a bourací kladivo, a užijte si adrenalinovou akci ve volitelném pohledu z první osoby v Aftermath.

Propracovaný rozvoj hrdinů: Rozvíjejte osm jedinečných tříd, z nichž každá má vlastní perky, včetně nové třídy Vanguard, ozbrojené elektrizovaným štítem, který dokáže projít hordou s ničivou účinností. Upravujte si zbraně a plňte nové denní mise se speciálními modifikátory, za které dostanete bonusové odměny.

Kompletní zážitek s World War Z: Aftermath zahrnuje veškerý obsah z World War Z: Game of the Year Edition, včetně kompletních epizod v New Yorku, Moskvě, Marseille, Jeruzalémě a Tokiu.

Hrajte s kamarády kdekoliv: Aftermath podporuje kooperaci až pro čtyři hráče s kompletní podporou cross-play mezi konzolemi a PC, a to včetně služeb Epic Games Store a Steam.

Nová generace akce se zombiemi: Hrajte v úžasném rozlišení 4K|60 FPS na systémech nové generace. V novém režimu Horde Mode XL budete zdolávat o stovky víc zombíků na obrazovce, než bylo kdy dříve možné. Tento režim vyjde exkluzivně pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S v rámci bezplatné aktualizace po vydání.

Plnohodnotná edice World War Z: Aftermath pro novou generaci vyjde oficiálně na PlayStation 5 a Xbox Series X|S v roce 2022 s bezplatným upgradem a dalšími vylepšeními včetně nového režimu Horde Mode XL.

Read this next