If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

WWE 2K23 oficiálně přiblíženo, na obalu John Cena

+ výčet vlastností tohoto ročníku.

Společnost 2K dnes oznámila, že WWE 2K23 od studia Visual Concepts bude brzy k dispozici pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC (přes Steam).

Na oslavu jeho 20. výročí jako WWE Superstar, 16násobný mistr světa, hollywoodská ikona, rekordní filantrop a výkonný producent soundtracku WWE 2K23, John Cena, bude uveden na obalu každé edice hry. Světový hudební fenomén Bad Bunny – nejlepší umělec roku podle Billboardu a jeden z nejvíce streamovaných umělců na světě pro rok 2022 – bude také debutovat v WWE 2K.

Vydání WWE 2K23 Deluxe Edition a Icon Edition je naplánováno celosvětově na úterý 14. března 2023 prostřednictvím Early Access, poté bude následovat Standard Edition a Cross-Gen v pátek 17. března 2023.

WWE 2K23 nabídne několik vylepšení série, včetně jedinečného nového pojetí 2K Showcase, představení WWE 2K oblíbených WarGames a rozšíření několika herních režimů. Kromě toho se fanoušci mohou těšit také na obsáhlý seznam WWE Superstars a Legends včetně - Roman Reigns, “American Nightmare” Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, “Stone Cold” Steve Austin a mnoho dalších. Neuvěřitelně realistická grafika, animace, úhly kamery a osvětlení, plus dostupné ovládací prvky a nový volitelný mechanismus připínání se přidají k vysoce pohlcujícímu zážitku.

„Je mi potěšením vyprávět příběh své kariéry prostřednictvím WWE 2K23 Showcase,“ řekl John Cena. "2K odvedlo fantastickou práci při zachycení a oživení franšízy WWE 2K prostřednictvím tohoto konceptu a je mi ctí, že mohu ozdobit obálku WWE 2K23."

„Stejně jako naše titulní superstar John Cena, tým Visual Concepts neustoupil od výzvy, aby dokázal, že kvalita franšízy WWE 2K zůstane,“ řekl Greg Thomas, prezident Visual Concepts. „WWE 2K23 používá vítězný vzorec a přidává mnohem víc. Zvláště nás těší, jak fanoušci reagují na 2K Showcase a WarGames."

Předobjednávková bonusová nabídka bude dostupná do 16. března 2023 pro objednávky WWE 2K23 Standard Edition a Cross Gen Digital Edition. Nabídka platí pro jeden (1) bonusový balíček Bad Bunny, který obsahuje hratelnou postavu Bad Bunny a kartu MyFACTION na úrovni Ruby. Bonusový balíček Bad Bunny je součástí edice Deluxe a Icon. U digitálních předobjednávek budou položky automaticky přidány 17. března 2023. V případě fyzických předobjednávek budou položky přidány do hry pomocí kódu dodaného v krabici.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

WWE 2K23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments