Skip to main content

Xboxové Crysis 2 je podle IGN hezčí

Srovnání z krabicových verzí pro konzole.

Ještě než Eurogamer provede vlastní hloubkové srovnání všech verzí hry, máme tu něco, co nepotěší majitele PlayStation 3. Ti, kteří na svou PS3 koupenou za těžce vydělané peníze nedají dopustit, by raději neměli číst dále.

Recenzent amerického IGN Arthur Gies, který již má před sebou na stole prodejní krabicovou verzi Crysis 2 pro PS3 i pro X360, se pustil do debaty s členy diskusní komunity NeoGaf. Potvrdil v podstatě to samé, co se řešilo minulý týden:

"Veškeré výroky fanboyů o tom, jak má být PS3 verze hry lepší, jsou mimo a nezáleží na tom, kolikrát je budou opakovat. Faktem je, že Crysis 2 na Xboxu 360 běží lépe a nabízí toho po grafické stránce více," odpověděl recenzent IGN, který měl možnost obě srovnat (PC verzi, která má být nejlepší, nezmínil).

Konkrétně má mít podle něj xboxové Crysis 2 stabilnější počet snímků za vteřinu, lepší nasvícení postav a podporovat efekt SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) v místech, kde v PS3 verzi chybí. Hra na PS3 prý vypadá rozplizle kvůli tomu, že X360 verze využívá kvalitnější formu antialiasingu. "Navzdory tomu jde stále o skvěle vypadající hru," uzavřel Arthur Gies z IGN.

Read this next