If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Začalo postupné odkrývání příštího dílu Assassins Creed

Oficiální teaser stream právě probíhá - zatím dvě severské krajinky.

UbiSoft úderem druhé hodiny odpolední začal s oficiálním odhalováním příštího dílu Assassins Creed, přesně, jak naznačilo vábení z Číny.

Zvolil stejně neotřelou metodu jako kdysi v případě Far Cry Primal, tedy živé vysílání, které pomaloučku odkrývá hlavní rysy hry.

Děje se tak v grafickém programu, kde jsou do artworku přímo před všemi diváky grafikem Bosslogic postupně domalovávány a přidávány různé prvky, zatímco posloucháte dobovou hudbu.

Nyní, v půl třetí, je zatím vidět pouze černý obrys hrdiny (vikingského válečníka?), zato na pozadí už vidíme dvě krajinky, které korespondují se spekulovaným zasazením (ačkoli název Ragnarok to nakonec být nemá).

Ta vpravo podle našeho názoru připomíná Island, tedy zelená rovinatá pláň, ze které se náhle tyčí středně velký kopec bez jediného stromu, nasvětlený západem slunce. To vlevo je další typický obraz ze severu Evropy uprostřed zimy či třeba Grónska, tedy ledovec s ostrými skalními útesy a sněhem, plynule přecházející v ledový oceán.

Doufejme, že grafik bude se svou prací hotov co nejdříve, vypadá to aspoň na pár hodin. Prý na tomto stylu odhalení spolupracoval s UbiSoftem posledních pár měsíců:

Comments