If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zbrusu nový pohled na původní arkádovou střílečku z roku 1987

Operation Wolf Returns: First Mission i u nás.

Operation Wolf Returns: First Mission představuje zbrusu nový pohled na původní arkádovou střílečku, která vyšla už v roce 1987 a okamžitě u hráčů získala na nebývalé popularitě. Svou neustávající frenetickou akcí, při které jste postupně likvidovali vojenské tábory nepřátel, zároveň definovala budoucí podobu celého tohoto herního žánru. Nové zpracování zůstává věrné naturelu původní hry, včetně drsné atmosféry akčních filmů z 80. let, zároveň ale přináší i zbrusu nové výtvarné pojetí.

Před několika měsíci se objevila nová zločinecká organizace, vedená tajemným generálem Viperem. Kromě toho, že obchoduje se zbraněmi a drogami, vyvinula také neznámou supersilnou zbraň hromadného ničení. Poté, co došlo k objevení několika táborů této organizace, byla vyslána dvojice agentů, aby vypátrala, o jakou zbraň se jedná, eliminovala ji a při tom osvobodila rukojmí, které zločinci zadržují…

  • Nové zpracování kultovní akční arkádové hry vydané v roce 1987.
  • Nový výtvarný směr.
  • Přidány hlasy namluvené v parodickém stylu.
  • Neustávající frenetická akce.
  • Kampaň hratelná samostatně nebo ve dvojici.
  • Režim přežití se stále silnějšími vlnami nepřátel.
  • Úderný arzenál zbraní (samopal, puška, granátomet…).

Arkádová střílečka Operation Wolf Returns: First Mission dorazí krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 21. září 2023. Limitovaná Rescue Edition obsahuje navíc vyšívanou nášivku a aršík samolepek. Verze pro PlayStation 5 je kompatibilní se zařízením PlayStation VR2.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments