Skip to main content

Známe červencovou nabídku her na PlayStation Plus

+ jak moc je pro Sony série Call of Duty důležitá?

Jistý nádech pikantnosti má v sobě ohlášení nabídky plných her v základní variantě služby PlayStation Plus na měsíc červenec 2023.

Přichází totiž přesně v době, kdy se u amerických úřadů hraje zásadní bitva o to, jestli budoucnost série bude možná i na PlayStation. Pro ní je Call of Duty mimořádně důležité, jelikož z dokumentů Sony vyplynula tato nová, dosud tajná čísla:

"V roce 2021 více než 14 milionu uživatelů (na PlayStationu) strávilo 30 procent jejich času hraním Call of Duty. Přes 6 milionu hráčů stávilo s Call of Duty více než 70 procent jejich 4asu, a přes 1 milion uživatelů dokonce strávilo 100 procente herního času právě s Call of Duty. V roce 2021 hráči Call of Duty průměrně strávili hraním CoD 116 hodin ročně. Hráči CoD strávili 70 procent jejich času průměrně 296 hodin s touto sérií".

Na PS Plus totiž bude příští měsíc "zdarma" starší díl Call of Duty: Black Ops Cold War v tv. cross-gen bundle, tzn. pro PS4 i PS5.

Doprovodí ho dvojice her Alan Wake Remastered a Endling – Extinction is Forever. K dispozici budou od 4. července jen do 31. července 2023.

Více detailů na PS Blogu.

Read this next