Skip to main content

Promiňte, Call of Duty: Cold War a Warzone se už s přídavky nevejdou na 500 GB disk konzole

Upozornění od Activision.

Hry jsou stále objemnější, přídavky pro ně vycházejí čím dál častěji, stejně jako patche či Free-2-Play odnože. Ten, kdo navrhoval velikost harddisku pro konzoli uvedenou na trh ve 2013, nemohl tušit, co za osm let nastane a kam se budou ubírat trendy.

Activision dnes v souvislosti se startem Season 2 varovali, že kapacita harddisku ve standardní konzoli PlayStation 4, kde je 500 GB, nemusí stačit.

"Pokud si chce někdo z majitelů PS4 stáhnout poslední patche zároveň do Call of Duty: Modern Warfare / Warzone i do Black Ops: Cold War, se všemi režimy a balíčky, musí počítat s tím, že asi budou potřebovat udělat nějaké dodatečné volné místo," varovali.

Klíčem prý je smazat nějaký obsah z Call of Duty, který jste už delší dobu nehráli či nespustili, například kampaň či Zombies.

Stačí prý kliknout R3 na hlavní menu, kde můžete odinstalovat části hry, případně v záložce "General" u Warzone a tam jít do "Games Installs". Jak výrobce radí, řešením je samozřejmě také nestahovat Warzone Season 2 update, pokud hodláte hrát jen Cold War.

Pochopitelně se dá pořídit i externí USB disk, abyste si kapacitu PS4 rozšířili.

Read this next