Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zpoždění Red Orchestra a Twisted Metal

Jedna dva týdny, druhá vyjde ve 2012.

Už poslední den v srpnu měla vyjít FPS Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad pro PC, ale vydání bude o dva týdny posunuto. Fanoušci se dalšího dílu série dočkají až 13. září. Důvodem posunu vydání je potřebný čas na doladění hry. "Chápeme, že se fanoušci už nemohou hry dočkat, ale potřebujeme ještě dva týdny, abychom všechno vyladili a hra vypadala tak, jak si zákazníci zaslouží," stojí v oficiálním prohlášení.

Ještě většího posunu se dočká Twisted Metal. Ten měl vyjít v říjnu, ale vydání bylo posunuto až na "počátek roku 2012". Důvody jsou podobné, jenom David Jaffe, hlavní tvůrce hry, je trošku konkrétnější a nebál se přiznat dokonce i to, že na podzim vychází spousta velkých her, takže jedním z důvodů je to, aby se jim vyhnuli.

Dalším z důvodů je, že když už člověk zaplatí 60 dolarů za hru, měla by podle toho také vypadat. "Když budeme chtít po lidech takové množství peněz, zaslouží si to nejlepší," řekl David Jaffe. "I když to bude trvat trochu déle, než jsme očekávali."

Ačkoli říká, že by Twisted Metal mohlo vyjít už nyní a pořád by to byla skvělá hra, prozradil i spoustu věcí, které ještě potřebují doladit, aby byla dokonalá. Potřebují vybalancovat některé souboje s bossy, metody respawnu a systém XP.

Read this next