If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

16 minut Far Cry Primal s osedláním mamuta

Nové záběry.

Vlastní zpráva - Vedle oficiálního průchodu svěřil UbiSoft preview/pre-alpha verzi Far Cry Primal i novinářům, díky čemuž lze získat konkrétnější představu, jak se vlastně bude v únoru hrát.

V patnáctiminutovce natočené francouzským JeuxActu uvidíte převážně survival prvky na způsob The Rust s lovem divoké zvěře v hustém a záměrně dost nepřehledném lese, který svým zpracováním připomíná ten z domácího Novus Inceptio. Trávu opět půjde zapálit, dá se létat s průzkumně-bombardovací sovou a být oslepen paprsky slunce prosvítajícími mezi stromy. Zjisíte také, jak pravěkým stylem zapálit oheň křesáním dvou kamenů nebo k čemu se hodí mít ochočeného (nejen) vlka.

Dále z videa pochopíte, že některá větší zvířata mají trochu potíž s pronásledováním vás mezi stromy nebo ve skalách, což lze využívat ve svůj prospěch při úprku před jejich rychlými drtícími údery. Jízda na mamutovi působí prakticky shodně jako na slonovi ve Far Cry 4, jen se to v sedle tolik nehoupe. Nebozí nepřátelé po takovém setkání jen odlétají do dálky.

Hra vyjde pro PC, PS4 a X1, rezervujte na Alza.cz.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments