Skip to main content

Aliens: Fireteam Elite vyměklo a míří na předplacenou službu

+ druhá sezóna obsahu.

Vypustit dnes nějakou multiplayerovou týmovou third-person střílečku, aniž by byla dostupná na službě Xbox Game Pass, kde se do ní pustí komunita desítek milionů uživatelů, je značná loterie. Pár měsíců po vydání ji většinou ubydou hráči a slehne se po ní zem, nemluvě o bariéře vysoké pořizovací ceny a faktu, že takovým titulům nepomohou ani pozdější slevy.

Cold Iron Studios takto vydrželi od srpna do konce listopadu, nakonec ale "vyměkli", byť jejich dílo bylo pozitivně hodnocené. A následovali své kolegy, kteří s umístěním Back 4 Blood na službu hned od začátku slavili obrovský úspěch a promítlo se to kupodivu i do vyšších prodejů trvalé verze hry za plnou cenu.

Ve spolupráci s Microsoftem oznámili, že se dohodli na umístění Aliens: Fireteam Elite na Xbox Game Pass.

Stane se tak od 14. prosince, souběžně se startem druhé sezóny herního obsahu, co bude pro všechny hráče dostupný zdarma.

Přinese mj. režim Point Defense, což je na survivalu založený obranný zápas s vyšším tempem než Horde mód. Hráči zde musejí zajistit, opravit a ubránit tři různé body na mapě před útoky vetřelců, kteří nabíhají ve vlnách.

Druhá sezóna také nabídne nové zbraně, jejich vylepšení a kosmetické předměty pro mariňáky, které lze zakoupit na herním obchodě. Vedle toho tu budou ještě nové Challenge Cards pro modifikaci zážitku z celého hraní.

Díky funkci Lifetime Stats se také dozvíte, jak se vedlo celému vašemu týmu. Paralelně s tím se objeví placený The Nostromo Salvage Pack s novými skiny, barvami zbraní a jinou kosmetikou za deset dolarů.

Read this next