Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Aliens: Fireteam Elite s českými titulky

+ lokalizovaný trailer, upřesněný termín, domácí distributor.

Domácí distributor Comgad před okamžikem oznámil, že u nás vydá kooperativní střílečku z prostředí Vetřelce s českými titulky.

Aliens: Fireteam Elite (to poslední slovo je novým podtitulem) tak bude lokalizováno na všech platformách - Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 (vše krabicovky) a také pro PC (digitálně na Steamu).

Zde je nový trailer, v němž lze rovnou zapnout přeložené titulky, upřesňující vypuštění na 24. srpna 2021.

Watch on YouTube

Ve hře z pohledu třetí osoby jde o přežití a váš úderný tým zocelených mariňáků se ocitá v zoufalém boji, kdy se snaží zažehnat hrozbu vyvíjejících se xenomorfů.

Vaším úkolem bude sehrát klíčovou roli v epických událostech, které se odehrávají 23 let po původní trilogii Vetřelce - stane se z vás koloniální mariňák na palubě UAS Endeavor, kde budete bojovat proti děsivé hrozbě xenomorfů. Strhující grafika, ikoničtí nepřátelé, realistické prostředí, silné zbraně, futuristické vybavení a děsivé zvuky, v kombinaci s novými příběhovými linkami v řadě znovuhratelných kampaní, to vše rozšiřuje příběh veleúspěšných filmů.

Na výběr budete mít z pěti jedinečných tříd - střelec, demoliční expert, technik, doktor a průzkumník - z nichž každá má vlastní speciální schopnosti a perky. K dispozici budete mít rozsáhlý arzenál více než 30 zbraní a 70 doplňků. Čelit budete obrovské přesile více než 20 druhů nepřátel včetně 11 různých xenomorfů v rámci evoluční škály od facehuggerů po praetoriány, z nichž každý má vlastní inteligenci a dokáže přepadávat, přechytračovat a likvidovat zranitelné mariňáky.

Read this next