Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Amazon rozeslal Gran Turismo 7 zákazníkům o týden dříve

Ale je to k něčemu? + trofeje, volanty.

Zdá se, že někdo v jednom z největších obchodů na světě se uklikl. Jinak si moc nelze vysvětlit, proč k takovému přešlapu došlo, když oficiálním dnem vydání je až 4. březen.

Někteří šťastlivci se pochlubili, že obdrželi krabicovou PS5 verzi Gran Turismo 7 od Amazonu o týden dříve. Konkrétně je měli obdržet v pátek večer nebo během soboty, píše GTPlanet.

Doložili to fotkami balení i své objednávky z online shopu. Známy jsou případy lidí z Nevady a jiných amerických států, aneb zase jednou po čase má krabicovka navrch nad digitálkou:

Pak se řešilo, jestli to těmto předčasným majitelům hry k něčemu je, zda to nefunguje jako u minulého Gran Turismo Sport, které vyžadovalo připojení k internetu a bez něj si člověk neškrtl.

Jeden hráč sice na Redditu hlásil, že se nebyl schopen dostat dál než k prodavači aut a do garáže, ale jiní zase natočili řadu videí z úvodních jízd (získání řidičáku skupiny B, s replay kamerou, odemknutí zlaté třídy po dohrání všech závodů atd.). Sony je na sociálních sítích ihned nechala zablokovat.

Unikl také seznam trofejí ze hry a to zde. Vypadá to, že časově náročné a obtížné úkoly z GT Sport jsou pryč a že obdržení trofejí v sedmém dílu série asi bude snazší.

Celkově má být v základním GT7 k dispozici přesně 424 vozů a podporovány mají být následující volanty: Fanatace GT DD Pro, ThrustMaster T-GT, ThrustMaster T300RS, ThrustMaster T150 Force Feedback, ThrustMaster T80 Racing Wheel, Logitech G29/G923 a Fanatec CSL Elite Racing Wheel.

Read this next